شرکت فرانگر پارس سیستم

شرکت فرانگر پارس سیستم با ارائه راهکارهاي نوين در صنعت هوايي و گردشگري در حوزه فناوري اطلاعات در سال ۱۳۸۷ تاسيس شد. فرانگر با تمرکز بر شناخت مشکلات و کاستي‌هاي موجود در صنعت هوايي و گردشگري، اقدام به تحليل و توليد نرم‌افزارهاي جديد و منحصر به ‌فردي جهت تسهيل کار خطوط هوايي و دفاتر خدمات مسافرتي در بخش هاي مختلف نموده است. فرانگر بر آن است تا با تکيه بر شايستگي‌ها و نيروي انساني متخصص خود، در زمينه‌ي طراحي و توليد نرم‌افزارهاي تخصصي از لحاظ کيفيت، حجم فروش، پشتيباني محصولات و رضايت مشتريان، پيشرو باشد و گامي نو در جهت پيشبرد اهداف صنعت هواپيمايي و گردشگري کشور بردارد.

شرکت دانش بنیان فرانگر ساناتِک

"فرانگر ساناتک" شرکتی وابسته به فرانگر پارس سیستم است که به عنوان هسته¬ی فناور در مرکز مدیریت فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزیده شده است. فرانگر ساناتک فعالیت رسمی خود را در اردیبهشت 96، در حوزه سیستم-های فرودگاهی شامل سیستم کنترل پذیرش مسافر (DCS) ، سیستم یکپارچه اطلاعات عملیاتی فرودگاه (AODB) ، سیستم مدیریت منابع فرودگاهی (RMS) ، کیوسک¬های سلف سرویس، سیستم نمایش اطلاعات پرواز (FIDS) آغاز نمود .

شرکت دانش بنیان درآمد پردازان فرانگر

درآمد پردازان فرانگر شرکتی وابسته به فرانگر پارس سیستم است که از دل تیم تحقیق و توسعه این شرکت جوانه زده است. درآمد پردازان فرانگر به عنوان یک شرکت دانش بنیان از تیرماه سال 95 در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی قزوین (مرکز رشد برگزیده کشور در سال 94) مستقر شده و به صورت کاملا متمرکز بر روی پروژه ملی طراحی و تولید اولین سیستم داخلی مدیریت درآمد ایرلاین فعالیت می نماید.

اهداف درآمد پردازان فرانگر

طراحی، تولید و توسعه سیستم های تسهیل گر فرایندهای پیچیده صنعت گردشگری و هواپیمایی
ایجاد بستر نرم افزاری جهت پیش بینی و مدیریت تقاضا
طراحی سیستم های مرتبط با قیمت گذاری خدمات هوایی و گردشگری
ما برآنيم تا در حوزه های تخصصی محدودتری فعالیت نماییم اما کيفيت محصولات و خدماتمان در اين حوزه ها به گونه ای باشد که مشتري را شگفت زده نموده و وی را به وجد آورد.

شرکت نوژن

شرکت نوژن ، متشکل از تیمی از نخبگان بهترین دانشگاه های کشور اعم از امیرکبیر و صنعتی شریف می‌باشد ؛ فعالیت‌های این شرکت در حوزه ی اپلیکیشن‌های اندروید و ای او اس و همچنین سایر حوزه های برنامه نویسی می‌باشد که در این حوزه‌ها می‌توان از هوشمندسازی فرودگاه‌ها در همین بستر و سایر خدمات این چنینی که هم اکنون در حال استفاده می باشد نام برد ؛ هدف اصلی این شرکت ارائه‌ی راهکارهای بهینه و کارکردی در زمینه‌های بهبود و تحلیل کسب و کار می باشد.

تیم فرانگر (به ترتیب حروف الفبا)

{{item.name}}


فرانگر‌ یک راه ساده تر...

فرانگر با اتکا به شعار یک راه ساده تر، همواره در راستای رفع نیاز در صنعت گردشگری و هوانوردی می کوشد. گزارش فروش ایرلاین های ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم ایر، آتا بصورت رایگان توسط فرانگر ارائه می گردد. نرم افزار چاپ بلیت فارسی تمام ایرلاین ها برای تمام کاربران بصورت رایگان قابل دسترس می باشد. با عضویت در کانال فرانگر می توانید بصورت کاملا رایگان از آخرین بخشنامه ها و اخبار صنعت هوانوردی و گردش گری مطلع شوید. با نرم افزار همیار فرانگر می توانید، کلیه روند رزرو بلیط در محیط های رزرواسیون و تمامی عملیات مربوط به استرداد بلیت در محیط های رزرواسیون را بصورت کاملا خودکار انجام دهید. فرانگر جزو اولین شرکت ایرانی می باشد که سیستم خرید بلیت هواپیما را برای سایت‌هایی نظیر علی‌ بابا، فلایتیو، سفرمی، زورق و... بصورت کاملا آنلاین طراحی و پیاده سازی کرده است. فرانگر در حوزه نرم افزاری سیستم های فرودگاهی، همچون سیستم کنترل پذیرش مسافر DCS، سیستم نمایش اطلاعات پرواز FIDS و ... نیز فعالیت های گسترده ای داشته است

گواهي نامه و مجوز ها

مجوز سازمان نظام صنفي رايانه اي استان تهران
گواهينامه رتبه بندي و احراز صلاحيت شرکت هاي انفورماتيک
رتبه 5 در زمينه ارائه و پشتيباني نرم افزارهاي پايه، سيستم و ابزارها
رتبه 4 در زمينه توليد و پشتيباني نرم افزارهاي سفارش مشتري

طیف مشتریان آژانس های هواپیمایی

مشاهده لیست کامل

ارزش های سازمانی شرکت فرانگر

مشتری را شگفت زده می کنیم با راه حلی ساده و نوآورانه

بهترین ها رو به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمون

روی جزئیات وسواس داریم

حتی خیلی خوب هم کافی نیست

عاشق پیشرفت و بهبود دائمی هستیم

وقتی شروع کنیم به نتیجه می رسونیم، باید به نتیجه برسه

در مشورت گرفتن حریص هستیم